Sporthírek röviden

Fotó: Molnár Gyula
Az MVM-Paks legutóbb a Debrecen ellen is bizonyított. – Fotó: Molnár Gyula

Kedd este Pozsonyban, az Inter Bratislava ellen játszott felkészülési mérkőzést az Atomerőmű SE kosárcsapata. A paksiak nem fogtak ki jó napot, a Pozsony gyakorlatilag az első perctől kezdve vezetett, és kézben tartotta a meccs alakulását. Jarrod Jones betegség miatt kihagyta a találkozót, ez pedig meglátszott a játékon – tájékoztat az ASE honlapja. A végeredmény 80:62 lett az ellenfél javára.

Ezzel szemben az MVM-Paks NB I-es labdarúgócsapata meglepően jól szerepel a szezonban. Csertői Aurél vezetőedző egylete a harmadik helyen áll kilenc forduló után, ráadásul egy mérkőzéssel kevesebbet játszott közvetlen riválisainál. Az OTP Bank Liga tabelláján csak a Videoton és az MTK Budapest előzi meg a zöld-fehéreket.