Kétgólos vereség a Ferencvárostól

MTI Fotó: Kovács Tamás
A ferencvárosi Böde Dániel (j) és a paksi Hahn János a labdarúgó OTP Bank Liga 7. fordulójában játszott Ferencváros – Paksi FC találkozón. MTI Fotó: Kovács Tamás

Kikapott a Paksi FC a listavezető Ferencvárostól a labdarúgó OTP Bank Liga hetedik fordulójának utolsó szombati mérkőzésén, számolt be róla az MTI. A Ferencváros az első félidőben labdabirtoklásban messze fölé nőtt ellenfelének. A Paks ekkor alig tudott eljutni a fővárosiak a kapujához, igaz, így is volt egy gólszerzési lehetősége. A hazai együttes viszont a két találaton túl is szerezhetett volna még, mutatott játéka alapján megérdemelt volt a magabiztos vezetése. A szünet után kiegyenlítettebbé vált a játék, visszavett némileg a tempóból a Ferencváros. A Paks már több támadást vezetett, ezzel együtt továbbra sem tudott hatékony lenni, így nem is volt esélye a felzárkózásra, összegzett az MTI. Ferencváros-Paks 2-0.